Członek zespołu GEO-NDT, był współautorem wniosku projektu, a w trakcie realizacji również wykonawcą badań GPR na polach testowych (aktywnych osuwiskach), monitorowanych technologią GB-SAR w Milówce i Bełchatowie. Prace GPR prowadzono celem lokalizacji ewentualnych stref poślizgu gruntu.

Więcej informacji o projekcie możemy znaleźć w monografii pt.: „Badania kinematyki powierzchniowych ruchów masowych z wykorzystaniem naziemnej interferometrii radarowej”.

Rys. 3 Monografia zawierająca szczegóły projektu.

Projekt MNiSW N524465839 „Badanie kinematyki powierzchniowych ruchów masowych z wykorzystaniem naziemnej interferometrii radarowej”, 24-09-2010 – 23-09-2013, był realizowany pod kierownictwem dr hab. inż. Anny Szafarczyk przez:

• Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (wydział koordynujący na AGH),
  • Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska